przejdź do treści
UE
dnia 25.09.2019 roku

Zakończenie sezonu 2019 - Hayka.pl

W Pogorzelicy w dniach 06-08.09.2019 odbył się Ogólnopolski Spot Suzuki Hayabusa organizowany przez Goleniowskich motocyklistów.


W imprezie udział wzięło 86 uczestników z Polski oraz goście z Danii, Norwegi i Niemiec. Swoją obecnością zaszczycili organizatorów przedstawiciele Suzuki Polska ze Szczecina oraz Wrocławia - Oskar Sylwestrzak i Maverick. Gościem zlotu był również Paweł Ratajczak z Gryfic - rekordzista Polski na 1/4 mili (Suzuki  Hayabusa).


Spot rozpoczęto imprezą integracyjną na ośrodku Natura Resort w Pogorzelicy. Drugiego dnia zorganizowano przejazd motocyklami trasą nadmorską, połączony  ze zwiedzaniem ciekawych miejsc na wybrzeżu. Wyjazd zakończono w Międzyzdrojach pamiątkowym zdjęciem. Po powrocie do miejsca spotu odbyły się konkurencje sprawnościowe. Zamknięcie imprezy połączone było z rozdaniem nagród.

Każdy z uczestników Spotu otrzymał pamiątkową koszulkę i kubek, na którym umieszczone było logo Pomorza Zachodniego. Imprezę promowały banery i plakaty, na których również zamieszczono logo Pomorza Zachodniego.

Osoby oraz instytucje, którym organizatorzy pragną podziękować za pomoc w przeprowadzeniu imprezy:
- Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz
- Burmistrz Gminy i Miasta Goleniów Robert Krupowicz
- Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak
- Goleniowski Dom Kultury
- Moto 46
- Moto-center.pl
- Drukarnia B&S Print s.c.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA