przejdź do treści
UE
dnia 06.06.2018 roku

Konkurs Master Chef w Powiatowym Ośrodku Wsparcia

Dziś w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Gryficach odbył się wyjątkowy konkurs kulinarny. Trzy drużyny rywalizowały ze sobą po raz drugi w turnieju Master Chef POW. Tym razem zadaniem uczestników było wykonanie kanapek według własnego pomysłu. Liczył się nie tylko smak, ale i oryginalność oraz estetyka wykonania. Już sam początek konkursu zwiastował wielkie emocje. Po symbolicznym odliczaniu i starcie kucharze ruszyli do pracy, której smakowite efekty oceniało jury. Wśród jurorów znaleźli się m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać oraz Kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Gryficach Joanna Hendryk. Wybór zwycięzców nie był łatwy, ponieważ wszystkie kanapki były przygotowane z wielką starannością.

 

Konkursy takie jak ten są nie tylko pomagają doskonalić umiejętności kulinarne wśród niepełnosprawnych, ale także rozbudzają pomysłowość i zwiększają motywację do rozwijania kulinarnych pasji. Poza tym są okazją do wspólnego spotkania i dobrej zabawy.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA