przejdź do treści
UE
dnia 01.06.2018 roku

"Jak nie czytam, jak czytam" - zaproszenie

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Czesława Miłosza w Gryficach zaprasza szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, inne instytucje oraz osoby prywatne do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

 

Celem akcji, której głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, jest zwrócenie uwagi na diagnozowany przez coroczne badania Biblioteki Narodowej systematyczny spadek czytelnictwa wśród dorosłych Polaków (powyżej 15 roku życia) i wykorzystanie masowej akcji do pokazania większej aktywności czytelniczej dzieci i młodzieży.   

 

Ważna jest także integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa. Akcja odbędzie się 08 czerwca 2018 roku o godzinie 10:00 uczniowie oraz inni zainteresowani zbiorą się na Placu Zwycięstwa i rozpoczną 10 minutowe czytanie swojej ulubionej książki.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach w terminie do 05 czerwca 2018 r.

 

e-mail: zspgryfice@interia.pl     

tel./fax.    091 38 429 77

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA