przejdź do treści
UE
dnia 02.06.2016 roku

Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej

Dnia 25.05.2016 r. w Starostwie Powiatowym w Gryficach podpisano umowę na Przebudowę drogi powiatowej 1037Z Gryfice – Unibórz na odcinku Jasiel – Unibórz. W podpisaniu umowy uczestniczyli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, władze Powiatu Gryfickiego ze Starostą Kazimierzem Saciem na czele oraz lokalne władze samorządowe.


Operacja typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” realizowana będzie w ramach poddziałania „ Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014 – 2020.
Przebudowa drogi powiatowej bez wątpienia jest rozwojowym krokiem naprzód, który usprawni warunki komunikacji oraz poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA