przejdź do treści
UE
dnia 27.04.2016 roku

VIII Powiatowe Targi Edukacyjne

W dniu 26 kwietnia 2016r., na hali widowiskowo - sportowej Gryf Arena, odbyły się VIII Powiatowe Targi Edukacyjne.

Organizowane każdego roku, targi edukacyjne, mają za zadanie skupić uwagę ludzi młodych, kórzy zderzają lub dopiero zderzą się z dylematem wyboru dalszej drogi edukacji. Jest to doskonała okazja dla dla przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych do tego, aby nawiązać kontakt z uczniami szkół gimnazjalnych, przykuć ich uwagę oraz pokazać się z jak najlepszej strony. 

Tegoroczne targi cieszyły się wyjątkową popularnością. Może to za sprawą gościa specjalnego - Damiana Kordasa, który zaprezentował zebranym swoje umiejętności w pokazie kulinarnym, a może za sprawą kuszącej loterii z nagrodami. Z pewnością przyczyniły się do tego nasze szkoły, które swoją szeroką i ciekawą ofertą edukacyjną, z każdej strony przykuwały uwagę i budziły zainteresowanie. 

W trakcie trwania targów, gospodarz tego wydarzenia Starosta Gryficki Kazimierz Sać, wręczył na ręcę Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych im. Czesława Miłosza Stanisławowi Stolzowi okolicznościowy grawerton, za uzyskanie tytułu Najlpeszego Technika w Polsce, przyznanego dla Technikum Ekonomicznego w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach przez "Perspektywy 2016". 

Zwieńczeniem dzisiejszego wydarzenia była loteria, w której pzy odrobinie szczęćia, można było wejść w posiadanie atrakcyjnych upominków, wręczanych przez Starostę Kazimierza Sacia oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Marka Gouchowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia video galerii: https://www.youtube.com/watch?v=c8tadURFXew
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA