przejdź do treści
UE
dnia 11.03.2016 roku

"Baby, ach te baby…", czyli Dzień Kobiet w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

Niewiele osób lubi poniedziałki. Jednak ten, który przypadł 7 marca był wyjątkowy. Wtedy to, wszystkie kobiety - małe i duże, w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie, mogły poczuć się wyjątkowo. Z myślą o nich męska część społeczności szkolnej przygotowała wesoły program artystyczny pod hasłem „Baby, ach te baby…”.

 

Były zabawne wiersze, humorystyczne rymowanki o każdej z pań pracującej w Ośrodku, konkursy, występy muzyczne i pokaz mody. Zespół „Przystojne Chłopaki” zadebiutował śpiewanymi życzeniami dla koleżanek, a grupa „Crazy Girls” w nowatorski sposób wykonała piosenkę „Jesteś szalona”. Niebywałą furorę zrobiły modelki prezentujące zabawne kreacje na różne okazje. W role modelek wcielili się oczywiście chłopcy, choć z trudem można było ich rozpoznać.

 

Na zakończenie spotkania, wszystkie dziewczęta i panie zostały obdarowane kwiatami i słodkimi upominkami oraz ciepłymi życzeniami od chłopców. Spotkanie przebiegało w pełnej humoru atmosferze. Wywołało duży uśmiech na twarzach wszystkich kobiet. W przygotowaniu programu chłopcom pomagały panie - Urszula Kotecka-Staniul i Iwona Sekulska.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA