przejdź do treści
UE
dnia 05.08.2015 roku

Wstępne propozycje do projektu budżetu Powiatu Gryfickiego

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem budżetu powiatu na rok 2016, informujemy o możliwości składania wstępnych propozycji współorganizacji z Powiatem Gryfickim zadań ponadgminnych z zakresu kultury,   sportu i promocji powiatu. Wnioski należy składać w terminie do dnia 15.08.2015 r. w kancelarii Starostwa Powiatowego w Gryficach p. 410, IV piętro budynku Urzędu.


Wnioski skierowane do Zarządu Powiatu Gryfickiego powinny zawierać: szczegółowe dane kontaktowe głównego organizatora imprezy (nazwę, siedzibę, telefon) termin i miejsce realizacji zadania, zasięg i celowość przedsięwzięcia, ogólny koszt przedsięwzięcia oraz wysokość oczekiwanego dofinansowania z budżetu powiatu z wyszczególnieniem rodzaju wydatku, a także uzasadnienie składanego wniosku. Jednocześnie informujemy, iż brak podstawowych wymaganych informacji może być powodem odrzucenie wniosku.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA