przejdź do treści
UE
dnia 10.06.2015 roku

Pięć medali Mistrzostw Województwa.

Bardzo udany występ w Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych zanotowali zawodnicy płotowskiego  „Mokasyna”.  W zawodach które odbyły się 29 i 30 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie wywalczyli oni 5 medali. Oprócz medali pojawiły się kolejne rekordy życiowe oraz uzyskane wyższe klasy sportowe. Po dwa medale zdobyły  niezawodne juniorki Elżbieta Bielska i Aleksandra Kecler. Elka zdobyła złoto w rzucie oszczepem oraz  srebrny medal w pchnięciu kulą, natomiast Ola wywalczyła srebro w rzucie oszczepem i brąz w biegu na 400 metrów.

Bardzo dobrze spisał sie także junior młodszy Konrad Dziedzic, który  w biegu na 400 metrów nową „życiówką” – 54,59 wybiegał srebrny medal. Nowy rekord klubu ustanowiła startująca poza konkursem sztafeta 4 x 400 metrów. Biegnąca w składzie: Konrad Dziedzic, Norbert Szymański, Dawid Jankowski, Jakub Kubiak) uzyskała czas 3.54,43.

 

                                                                                                                                                                                       (MAC)

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA