przejdź do treści
UE
dnia 20.05.2015 roku

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS.

Tak jak w ubiegłym roku  uczestników  Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych gościł Żerków (woj. wielkopolskie).

W zawodach udział wzięli zawodnicy z 49 klubów reprezentujący 9 województw. Biegacze i biegaczki — młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i młodzieżowcy — startowali na dystansach od 1500 m do 4000 m. Klasyfikację województw wygrało wielkopolskie przed zachodniopomorskim i lubuskim. 

Województwo zachodniopomorskie reprezentowali zawodnicy klubów: WMLKS „Pomorze” Stargard, LKS „Olimpic” Szczecin, „Arbod” Dobra Nowogardzka, LUKS Przecław, Liderek Chwiram i MLUKS „Mokasyn” Płoty. Na trudnych trasach, przy mocnym wietrze i przelotnych opadach deszczu w biegu młodzików na dystansie 2 kilometrów 16 miejsce wywalczył Norbert Szymański, 21 przybiegł Zygmunt Wieczorek a 35na mecie zameldował się Dawid Jankowski. W rywalizacji juniorów młodszych na 3 kilometrowej trasie 34 lokatę wywalczył Konrad Dziedzic. W biegach dzieci srebrny medal za drugie miejsce wywalczył Piotr Wiktorowicz, czwarty był Mikołaj Budziak a  szósty przybiegł Paweł Wiktorowicz.

        

 

 

                                                                                                                                       (MAC)
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA