przejdź do treści
UE
dnia 19.01.2017 roku

Mikołajkowy ERASMUS w Chrobrym

7 Grudnia 2016 w hali sportowej Gryf Arena już po raz trzeci odbyły się zawody sportowe uczniów klas I i II Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, zorganizowane z okazji obchodzonych Mikołajek. Jest to dobra okazja do tego, by miło i nieszablonowo spędzić czas, ale także aby w sposób niekonwencjonalny sprawdzić lub nabyć wiedzę z przedmiotów przyrodniczych i matematycznych. Bowiem oprócz konkurencji sportowych przygotowano dla młodzieży stoiska dydaktyczne, przy których uczniowie mogli wylosować pytania tematyczne – za poprawne odpowiedzi oczywiście czekały nagrody. 

 

Na Gryf Arenie nie zabrakło również stoiska Project Club Erasmusa . Grupa w ramach prowadzonych działań lokalnych ma na celu rozpowszechniać informacje o projekcie, zarówno za sprawą mediów, jak i organizując różnorodne akcje promujące.  Tym razem przeprowadzono konkurs z zakresu głównego tematu projektu –„ Zachowania bioróżnorodności dla kolejnych pokoleń” . Pytania dotyczyły także krajów partnerskich : Włoch , Hiszpanii , Turcji, Rumunii . Dla uczestników , którzy udzielili poprawnych odpowiedzi  przewidziano ciekawe nagrody

 

 

Julia Kawka

Uczennica klasy IB

Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA