przejdź do treści
UE
dnia 17.04.2024 roku

Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej nr 3150Z przez miejscowość Słudwia

Informujemy, że wczoraj tj. 16.04.2024 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gryficach została podpisana umowa na przebudowę drogi powiatowej nr 3150Z przez miejscowość Słudwia w Gmina Płoty. Umowa została zawarta pomiędzy Powiatem Gryfickim a firmą ONDE SA, która będzie odpowiedzialna za realizację projektu.
 
Przebudowa drogi powiatowej jest częścią planu modernizacji infrastruktury drogowej, mającej na celu poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania dla mieszkańców naszego powiatu. Projekt obejmuje remont nawierzchni, poprawę infrastruktury odwodnieniowej, wykonaniu podbudowy pod ciągi piesze, wzmocnienie jezdni siatką z włókien szklanych, wykonaniu warstw wiążących oraz ścieralnych, ustawieniu krawężników i obrzeży, wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej typu polbruk oraz modernizację znaków i sygnalizacji drogowej.
 
Realizacja tej inwestycji jest kluczowym krokiem w zapewnieniu lepszych warunków komunikacyjnych dla naszej społeczności. Przewidujemy, że prace rozpoczną się wkrótce i zostaną zakończone zgodnie z harmonogramem, co umożliwi szybką poprawę stanu drogi oraz minimalizację utrudnień dla kierowców i mieszkańców.
 
Zachęcamy mieszkańców do śledzenia postępów prac oraz przestrzegania wszelkich oznakowania oraz instrukcji dotyczących bezpieczeństwa podczas trwania remontu.
 
  • Wartość całkowita: 2 275 450,57 zł
  • Dofinansowanie: 2 000 000 zł
  • Środki własne: 275 450, 57 zł
  • Okres realizacji zamówienia do 2024-10-31powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA