przejdź do treści
UE
z dnia 10.01.2019 roku

Informacja z posiedzenia Zarządu Powiatu Gryfickiego

  • Zarząd Powiatu Gryfickiego zdecydował o zabezpieczeniu w budżecie powiatu środków na zakup elektronicznego systemu rekrutacji dla szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gryficki. Rekrutacja na rok szkolny 2019/2010 zawierać będzie procedury dla absolwentów szkół gimnazjalnych i szkół podstawowych. Elektroniczny system naboru pozwoli odpowiedzieć na potrzeby społeczne - informatyzacji usług oraz zagwarantuje, że proces naboru przebiegać będzie według jasnych i przejrzystych zasad, na każdym jego etapie.
  • Pozytywnie zaopiniował wniosek złożony przez Starostę Powiatu Łobeskiego i zdecydował, że na najbliższym posiedzeniu Rady Powiatu przedstawi projekt uchwały Rady uwzględniający udzielenie pomocy finansowej na pomoc w wyposażeniu budynku Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Radowie Wielkim, który uległ częściowemu zniszczeniu w wyniku pożaru.
  • Zarząd Powiatu Gryfickiego zdecydował, że na najbliższym posiedzeniu Rady Powiatu przedstawi projekt uchwały Rady uwzględniający zabezpieczenie w budżecie Powiatu środków z przeznaczeniem na realizację wspólnie z Gminą Rewal - budowy ścieżki rowerowej wzdłuż drogi powiatowej ul. Klifowej w Rewalu do Latarni Morskiej w Niechorzu.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA