przejdź do treści
UE
dnia 22.10.2021 roku

Dzień Seniora w Hali Rega Arena w Płotach

Seniorzy to osoby zasługujące na ogromny szacunek w naszym społeczeństwie. To ludzie, którzy dzięki swemu doświadczeniu przekazują wzorce młodszym pokoleniom. Swoją dobrocią i ciepłem, dają poczucie bezpieczeństwa, a codziennym uśmiechem zarażają innych optymizmem.
 
21 października br. w hali sportowo-widowiskowej Rega Arena na zaproszenie Przewodniczącej Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Płotach Pani Haliny Buiłek członkowie spotkali się przy wspólnym stole, by uczcić Dzień Seniora. W uroczystości wzięli udział m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz, Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki, którzy złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia zdrowia i pogody ducha. W imieniu Posła na Sejm RP Artura Łąckiego życzenia dla seniorów oraz upominki wręczyli Dorota Schrammek i Stanisław Wojsznis.
 
Nie zabrakło również życzeń dla jubilatów oraz słodkiego poczęstunku. Wieczór uświetniła zabawa taneczna.
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA