przejdź do treści
UE
dnia 22.02.2021 roku

LO MS GTS PLAS Gryfice z brązowym medalem Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorek w piłce siatkowej

Dziś w hali Gryf Arena zagrały najlepsze zespoły żeńskie w Województwie Zachodniopomorskim w kat. juniorka. Zawody oficjalnie otworzył Prezes GTS Plas Gryfice Waldemar Jarocki wraz ze Starostą Powiatu Gryfickiego Ryszardem Chmielowiczem oraz Wicestarostą Waldemarem Wawrzyniakiem.
Pełen emocji, finałowy turniej piłki siatkowej, nie przyniósł nam niespodzianek. Nasze dziewczęta, podopieczne trenera Przemysława Melnika, rozegrały dziś bardzo dobre zawody, przeciwstawiając się m.in. drużynie siatkarskiej z Polic.
W tym meczu, dziewczęta nieznacznie uległy, prowadząc w meczu 2:0 w setach, przegrały dwa kolejne oraz tie-break i mecz zakończył się wynikiem 2:3. Po drodze nasze dziewczęta zwyciężyły 3:0 Pomorzanie Pogodno Szczecin. Te wyniki oraz wyniki we wcześniej rozegranych terminach, dały ostatecznie, jakże cenny brązowy medal Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w sezonie 2020/2021.
Mistrzyniami zostały i wywalczyły tym samym złoty medal, zawodniczki SMS Police. Wicemistrzyniami zostały dziewczęta z MKS Koszalin a brąz przypadł dziewczętom z LO MS Plas Gryfice. Na dalszych miejscach uplasowały się dziewczęta z UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin oraz dziewczęta z KPS Czaplinek.
Organizatorem turnieju był ZZPS w Szczecinie, GTS Plas Gryfice a współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Gryficach.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA