przejdź do treści
UE
dnia 22.04.2011 roku

Przekazano plac budowy ulic Dąbskiego i Sportowej w Gryficach

 

Dnia 19 kwietnia 2011 r. o godzinie 10:00 Zarząd Dróg Powiatowych w Gryficach oficjalnie przekazał wykonawcy, firmie Mat-Bud z Białogardu, plac budowy ulic Dąbskiego i Sportowej. Oznacza to, że najpewniej po świętach rozpoczną się już pracę modernizacyjne.

Ulice Dąbskiego i Sportowa modernizowane są przez Powiat Gryficki w ramach projektu „Remont odcinka drogi powiatowej Nr 0136Z - ul Jana Dąbskiego oraz Nr 0208Z - ul. Sportowej, w mieście Gryfice" realizowanego ze środków pozyskanych z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011.

Projekt modernizacji zakłada między innymi położenie nowej nawierzchni asfaltowej, nawierzchni zjazdów, wykonanie zatok postojowych dla autobusów komunikacji miejskiej, 78 miejsc parkingowych ( w tym siedem miejsc dla osób niepełnosprawnych), wysepek kanalizujących oraz remont chodników. Przewidziana jest także sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych przed skrzyżowaniem ulicy Dąbskiego z ulicą Klonową.

 


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA