przejdź do treści
UE
z dnia 17.01.2019 roku

Informacja z posiedzenia Zarządu Powiatu Gryfickiego

Zarząd Powiatu Gryfickiego przyznał środki niezbędne do funkcjonowania Szkolnego Koła Strzeleckiego „Herbert", działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie. Środki zostaną przeznaczone m.in. na sfinansowanie przejazdu na treningi i zawody strzeleckie, które są organizowane na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Gryficach.


Podjął uchwałę na mocy, której pozytywnie opiniuje projekt „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Płoty na lata 2019 - 2022 z perspektywą na lata 2023 - 2026". Organ wykonawczy gminy opracowuje co cztery lata aktualizację programu ochrony środowiska, którego projekt zgodnie z art. 17 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska przedkłada do zaopiniowania przez organ wykonawczy powiatu.


Program jest opracowany w celu realizacji polityki ekologicznej państwa i określa w szczególności: cele ekologiczne, priorytety ekologiczne, rodzaj i harmonogram działań proekologicznych, środki niezbędne do osiągnięcia celów, w tym mechanizmy prawno - ekonomiczne i środki finansowe.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA