przejdź do treści
UE
z dnia 10.12.2018 roku

Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Gryfickiego

Zarząd zatwierdził wynik przetargu na „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Powiatu Gryfickiego z tytułu wykonywania władzy publicznej oraz prowadzenia innej działalności i posiadania majątku znajdującego się w bezpośrednim zarządzie oraz majątku administrowanego przez jednostki organizacyjne Powiatu Gryfickiego na okres od 01.03.2019 do 28.02.2022".

  • w części I zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia mienia - złożone zostały 3 oferty, z których najkorzystniejszą przedstawiła firma InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vuienne Insurance Group w Warszawie Oddział w Szczecinie, za kwotę 245.127,21 zł brutto.

  • w części II zamówienia - Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów - złożone zostały 4 oferty, z których najkorzystniejszą złożył Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna z Warszawy, Oddział Sprzedaży Korporacyjnej Szczecin Filia w Koszalinie
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA