przejdź do treści
UE
z dnia 30.11.2018 roku

Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Gryfickiego

Zarząd Powiatu zatwierdził wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Gryfickiego w 2019 r. Spośród 3 złożonych ofert najkorzystniejszą przedstawiło Stowarzyszenie Wsparcia Obywatelskiego z Krakowa. Realizacja zadania publicznego będzie przebiegać przez 5 dni w tygodniu, w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek w Gryficach, w każdą środę w Trzebiatowie, w każdy piątek w Brojcach.

 

Zarząd Powiatu pozytywnie rozpatrzył wniosek:

- Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gryficach i postanowił przyznać środki w ramach dofinansowania organizacji spotkania podsumowującego działalność jednostek OSP z terenu Powiatu Gryfickiego, którego uwieńczeniem będzie Wieczór Wigilijny.

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA