przejdź do treści
UE
z dnia 26.11.2018 roku

Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Gryfickiego

Zarząd Powiatu przyjął i przekazał do Rady Powiatu projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XLIX/316/18 Rady Powiatu Gryfickiego z dnia 30 października 2018 r. Zmiany dotyczące określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zostały wprowadzone w związku z pismem z Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach informującym o niewykorzystaniu kwoty przeznaczonej na finansowanie kosztów przekwalifikowania zawodowego osób niepełnosprawnych. Zmiany zostały podyktowane troską o pełne wykorzystanie w 2018 r. środków przeznaczonych na realizację zadań powiatu z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych i zostały poprzedzone szczegółową analizą potrzeb i dotychczasowej realizacji tych zadań.

 

Zarząd Powiatu przyjął i przekazał do Rady Powiatu projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej innej jednostce samorządu terytorialnego. Na mocy niniejszej uchwały Rada zdecyduje o udzieleniu Powiatowi Kamieńskiemu dotacji celowej na wydatki inwestycyjne w ramach pomocy udzielanej między jednostkami samorządu terytorialnego, z przeznaczeniem na dofinansowanie wykonania dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1024Z (0100Z) Pobierowo - Gostyń - Wrzosowo na odcinku Pobierowo - Gostyń.

 

Zarząd Powiatu pozytywnie rozpatrzył wniosek:

- Klubu Sportowego Nak Muay Rewal i postanowił dofinansować organizację imprezy pod nazwą MTF - Muay Thai Fight. Impreza ma charakter kulturalno - sportowy, podczas której odbędzie się gala sportów walki oraz występy artystyczne,

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA