przejdź do treści
UE

Kompetentni, profesjonalni, twórczy - doskonalenie kadry placówek oświatowych Powiatu Gryfickiego

Od sierpnia 2012 r. Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. w partnerstwie z Powiatem Gryfickim rozpoczęła realizację projektu pn. "Kompetentni, profesjonalni, twórczy - doskonalenie kadry placówek oświatowych Powiatu Gryfickiego" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu wzrost kwalifikacji i kompetencji pracowników placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Gryficki. Łącznie w projekcie weźmie udział 80 osób, w tym 52 kobiety i 28 mężczyzn. Zorganizowane zostaną cztery różne formy wsparcia: kursy, szkolenia, warsztaty rozwoju społeczno-zawodowego, studia podyplomowe, które pozwolą na kompleksową realizację założonych celów i osiągnięcie wskaźników.

Okres realizacji projektu: 01.08.2012-30.06.2014
Całkowita wartość projektu: 792 793,71 zł, w tym wkład własny Powiatu Gryfickiego 118 919,06 zł.
Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej: www.oswiata-zgd.com.pl
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA