przejdź do treści
UE
dnia 13.10.2021 roku

Stypendia i Nagrody Starosty Powiatu Gryfickiego

Zgodnie z coroczną tradycją uczniowie szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat gryficki, po raz kolejny otrzymali Stypendia i Nagrody Starosty Powiatu Gryfickiego.

Wyróżnienia o charakterze motywacyjnym w postaci środków pieniężnych trafiły do uczniów, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,9 w technikum i branżowej szkole I stopnia oraz 5.0 w liceum ogólnokształcącym. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz w asyście Wicestarosty Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak nagrodził również najlepszego maturzystę, najlepszego ucznia każdej ze szkół prowadzonych przez powiat oraz laureatów konkursów, zawodów i olimpiad sportowych. Uroczystość odbyła się 12 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena.

Włodarze podczas wręczania wyróżnień nie szczędzili uczniom ciepłych słów w związku z otrzymanymi stypendiami, które są efektem sumiennej, systematycznej pracy. Uroczystość uświetniła swoim występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta Red Swing Low Gryfice pod batutą Krzysztofa Malickiego.

Serdecznie dziękujemy firmie Fit&Sweet za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA