przejdź do treści
UE
dnia 06.04.2021 roku

Łukasz Stanioch nagrodzony za osiągnięcia sportowe

W dniu dzisiejszym Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz wraz z Członkiem Zarządu Łukaszem Czyrnym wręczyli wyróżnienie Łukaszowi Staniochowi za dotychczasowe osiągnięcia sportowe i reprezentowanie powiatu gryfickiego na arenie krajowej. Pochodzący z Pobierowa pięściarz wagi półciężkiej, były młodzieżowy Mistrz Polski z 2016 roku, wielokrotny medalista oraz członek Kadry Narodowej w boksie olimpijskim otrzymał od zarządu nagrodę finansową w wysokości 1200 złotych.
Obecnie Łukasz reprezentuje klub BKS Skorpion Szczecin, gdzie trenuje pod okiem doświadczonego trenera Karola Chabrosa. Łukasz wygrał do tej pory swoje wszystkie pojedynki w boksie zawodowym z wynikiem 6-0, 2 - KO  a ostatnie zwycięstwo z doświadczonym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem, byłym mistrzem Europy zawodowców i pretendentem do tytułu mistrza świata IBF.
Życzymy powodzenia w rozwoju dalszej kariery.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA