przejdź do treści
UE
dnia 25.02.2021 roku

Spotkanie z seniorami działającymi w obrębie lokalnych stowarzyszeń

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyło się spotkanie z seniorami działającymi w obrębie lokalnych stowarzyszeń.
Spotkanie było okazją do podsumowania działalności za zeszły rok. Omówiono tematy m.in. organizacji turnusów rehabilitacyjnych, wyjazdów, dofinansowań, współpracy z młodzieżą szkolną, oraz potrzebie większej integracji wszystkich organizacji.
Poruszono również problemy z jakimi borykają się w dobie pandemii. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz przy okazji poruszanych tematów przekazał podczas spotkania informacje na temat tworzącego się właśnie inkubatora organizacji pozarządowych w ramach prowadzonej inwestycji Centrum Usług Publicznych Koszarowa.
Ta nowopowstająca przestrzeń z pewnością wpłynie na rozwój instytucjonalny organizacji społecznych i zwiększy ich potencjał do efektywnego działania na obszarze Powiatu.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA