przejdź do treści
UE
dnia 09.02.2021 roku

Spotkanie Starosty z dyrektorami szkół

8 lutego 2021 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyło się spotkanie Starosty Gryfickiego z dyrektorami szkół i placówek
prowadzonych przez Powiat Gryficki.
Podczas narady przedstawiono informację zespołu ds. monitorowania zagrożeń związanych z koronawirusem SARS-CoV-2, przygotowanie do procesu szczepień nauczycieli oraz wytyczono kierunki do planowania naboru na rok szkolny 2021/2022.
Spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji z okazji ponownego uzyskania tytułu Brązowej Tarczy w Rankingu Perspektyw 2021 przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach. Starosta na ręce Pani Dyrektor Jolanty Folwarskiej przekazał pamiątkowy dyplom będący potwierdzeniem zasłużonego sukcesu.
Przypomnijmy, że gryfickie liceum jest w czołówce najlepszych szkół, zajmując 29 miejsce w województwie zachodniopomorskim.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA