przejdź do treści
UE
dnia 29.09.2011 roku

Kolejne drogi zostaną zmodernizowane

 

Dnia 28 września br., podczas XI sesji Rady Powiatu Gryfickiego, której gościem był Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski, podjęto dwie uchwały dotyczące modernizacji kolejnych dróg.
W pierwszej uchwale Rada Powiatu zadecydowała o modernizacji drogi powiatowej nr 0101Z Karnice-Śliwin. Inwestycja ta zostanie przeprowadzona i sfinansowana przez Powiat Gryficki we współpracy ze wszystkimi gminam. W pierwszym etapie zmodernizowana zostanie droga Karnice-Ninikowo wraz z przejściem przez miejscowość, o łącznej długości 3 km.
Druga uchwała dotyczy przebudowy nawierzchni jezdni i chodników wraz z budową odcinków sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej w ulicy Kopernika w Mrzeżynie. To zadanie przeprowadzone zostanie wspólnie przez Powiat Gryficki i Gminę Trzebiatów.

W/w zadania zostaną zrealizowane w ramach ustanowionego przez Radę Ministrów Programu Wieloletniego pod nazwą "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych"

 


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA