przejdź do treści
UE
dnia 10.05.2011 roku

Powiat Gryficki: będą nowe znaki na drogach

 

Dnia 6 maja 2011 r. Zarząd Powiatu Gryfickiego, spośród siedmiu przedstawionych propozycji, wybrał najkorzystniejszą ofertę na zakup nowych znaków drogowych. Nowe znaki kosztować będą 13.715, 70 zł.

Inwestycja ta jest konieczna gdyż oznakowanie dróg stale narażone jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz na akty wandalizmu. W związku z tym niezbędna jest ich modernizacja. Zakup nowych znaków drogowych z pewnością podniesie komfort jazdy i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach w Powiecie Gryfickim.

Jednocześnie od kwietnia 2011 r. Zarząd Dróg Powiatowych w Gryficach prowadzi remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych. Dotychczas udało się wyremontować między innymi odcinki między miejscowościami Karnice - Dreżewo, Gryfice - Prusinowo, Gryfice - Kołomąć oraz odcinki dróg powiatowych w Trzebiatowie. W trakcie remontów prowadzona jest również modernizacja oznakowania poziomego dróg, wycinka przydrożnych krzaków oraz sprzątanie poboczy. Wszystko to ma na celu usprawnienie ruchu na drogach powiatowych oraz poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA