przejdź do treści
UE
dnia 16.03.2011 roku

Kolejne inwestycje w Powiecie Gryfickim

 

W ostatnich dniach zakończyła się procedura przetargowa w związku z projektem „Budowa ścieżki rowerowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na trasie Pogorzelica - Mrzeżyno" realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gryficach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013. Wykonawca tej inwestycji został już wyłoniony - została nim firma P.R.D.I. „Prefekt" P. Piotrowski Spółka Jawna Ze Świdnika. Oznacza to, że w najbliższym czasie na plac budowy ścieżki wjedzie ciężki sprzęt budowlany.

Prace trwają również przy przebudowie ulicy Sarniej w Trzebiatowie. Inwestycja ta realizowana jest przez Powiat w ramach projektu „Przebudowa drogi powiatowej nr 0125Z - ulicy Sarniej w Trzebiatowie na działkach geodezyjnych nr 37, 45, 577". Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to 15 maja 2011 r.

Wszystko wskazuje na to, że obecny rok zapowiada się równie pracowicie jak rok poprzedni - oprócz wyżej wspomnianych inwestycji, pracownicy Starostwa Powiatowego w Gryficach pracują nad kolejnymi projektami mającymi na celu modernizacje i promocje naszego regionu.


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA