przejdź do treści
UE
dnia 25.02.2022 roku

Nowy oddział placówki opiekuńczo-wychowawczej "Dom dla dzieci"

W dniu wczorajszym nastąpił odbiór wyremontowanego obiektu przeznaczonego na nowy oddział placówki opiekuńczo - wychowawczej "Dom dla dzieci". Odbioru dokonał Wicestarosta Waldemar Wawrzyniak wraz z Dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej Aldoną Byczkiewicz. W nowym budynku znajduje się 5 pokoi 2 i 3 osobowych, dwie łazienki, kuchnia, pomieszczenie dla pedagoga, kotłownia oraz pokój dzienny.
Zakres prac obejmował: wykonanie ścian działowych, wykonanie otworów okiennych i zamontowanie okien, wymiana posadzek PCV i terakotowych na nowe z wykładziny i posadzki płytkowe z terakoty antypoślizgowej, wymiana rynien, rur spustowych i blacharskich nadrynnowych i podrynnowych, przemurowanie uszkodzonych kominów nad dachem, remont podjazdu dla osób poruszających się na wózkach, remont schodów zewnętrznych i balustrad, przebudowa sanitariatów z zamontowaniem nowych urządzeń sanitarnych, wymiana kotła gazowego, wymiana instalacji odgromowej.
Inwestycja została sfinansowana w całości ze środków własnych Powiatu Gryfickiego a całkowity koszt remontu, zakupu budynku oraz doposażenia to kwota około 750 000 zł.
Wykonawcą jest firma DANROB POSADZKI Robert Bułhak.

powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA