przejdź do treści
UE
dnia 04.12.2012 roku

Gryficzanki zdominowały mistrzostwa województwa LZS w Dziwnowie.

W sobotę 1 grudnia, w hali widowiskowo – sportowej w Dziwnowie gościły najlepsze siatkarki naszego województwa, zrzeszone w LZS.
W turnieju wzięło udział osiem zespołów, które rywalizowały o miano najlepszej żeńskiej drużyny naszego województwa. W zawodach uczestniczyły zespoły reprezentujące Golczewo, Koszalin, Przecław, Resko, Stargard, Szczecin Dąbie, Szczecinek oraz Gryfice.
Nasze dziewczyny z Gryfic wystąpiły w składzie: Sylwia Witaszek, Regina Kapela, Małgorzata Kondratowicz, Marika Bosych, Olga Ilnicka, Olga Łopatowicz, Marta Pawłowska.

 

W losowaniu wyłoniono dwie grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Gryficzanki zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie i w finale zmierzyły się z drużyną reprezentującą ULKS "JUVENIA" Szczecin Dąbie. Nasze dziewczyny grające w tym dniu najlepszą siatkówkę nie dały szans przeciwniczką zwyciężając 2:0. Najwszechstronniejszą zawodniczkę wybrano Sylwię Witaszek - Gryfice, najlepszą atakującą została wybrana Joanna Gurtatowska ze Szczecinka, a najlepszą rozgrywającą Dorota Gutowska /Szczecinek/.

 

Wyniki oraz końcowa klasyfikacja

Mecz finałowy
Gryfice – Szczecin Dąbie 2 – 0

Mecz o 3 miejsce
Szczecinek – Golczewo 2 - 0

Końcowa kolejność mistrzostw


1."PLAS" - Gryfice
2.ULKS „Juvenia” Szczecin Dąbie
3.„Gryf” Szczecinek
4.PZ LZS Kamień Pom. – Golczewo
5.LKS Przecław
6.LUKS „Piątka” Stargard
7.LKS „Mewa” Resko
8.PZ LZS Koszalin

M.D.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA