przejdź do treści
UE
z dnia 24.04.2018 roku

XLIII Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 23.04.2018r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach, odbyła się XLIII Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski po przedstawieniu spraw regulaminowych, dokonał otwarcia posiedzenia. Na sesji podjęto uchwały :m.in. w sprawie darowizny nieruchomości (ul. Mickiewicza w Gryficach) oraz w sprawie zawarcia umowy dzierżawy.


Jako, że sesja odbywała się na terenie Liceum Ogólnokształcącego Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać skierował do młodzieży pytanie jakie inicjatywy, by podjęli w celu ulepszenia życia społecznego w szkole. Uczniowie przedstawili kilka pomysłów m.in. stworzenie Klubu Uczniowskiego, który miałby być miejscem rekreacji i wypoczynku dla młodzieży,a także stworzenie szkolnego radia węzeł czy wypożyczalni rowerów na terenie powiatu. To kilka z wielu pomysłów, pozostałe na prośbę Starosty mają być przedstawione w formie konkretnego projektu do realizacji przez Powiat Gryficki.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA