przejdź do treści
UE
z dnia 28.02.2017 roku

Obradowała Rada Powiatu Gryfickiego

Dnia 28 lutego br., w  Gminnym Ośrodku Kultury w Rewalu odbyła się XXVIII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Głównym punktem obrad była prezentacja Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach, dotycząca sprawozdania z działalności za rok 2016 oraz informacja o stanie bezrobocia w Powiecie Gryfickim. Prezentacji dokonała dyrektor Pani Beata Smoleńska.

 

W trakcie obrad Radni podjęli również szereg uchwał, m.in. uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych na terenie Powiatu Gryfickiego. Podjęto również uchwałę w sprawie wysokości opłat za usuwanie pojazdów z dróg na obszarze Powiatu Gryfickiego i ich przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokość kosztów w przypadku odstąpienia od wykonania dyspozycji usunięcia pojazdu. W trakcie posiedzenia zabrał głos Wójt Gminy Rewal – Pan Robert Skraburski, przedstawiając krótką prezentację poruszył m.in. tematy obecnych planów oraz problemów, z którymi boryka się gmina. 

 

 

Na tym obrady zakończono. 
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA