przejdź do treści
UE
z dnia 28.09.2016 roku

XXII Sesja Rady Powiatu Gryfickiego

Dnia 27 września br. w trzebiatowskim ratuszu odbyła się XXII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski, po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniej sesji, dokonał otwarcia posiedzenia.

 

Na początku głos zabrał Burmistrz Trzebiatowa - Józef Domański, który omówił dotychczasowe oraz planowane działania i inwestycje w zarządzanej przez siebie gminie. W kolejnym punkcie radni dokonali wyboru Pana Józefa Gandurskiego na nowego Członka Zarządu Powiatu Gryfickiego. Ponadto w trakcje sesji wszyscy zebrani wysłuchali prezentacji dotyczącej działalności Powiatowego Centrum Marketingu, Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej w zakresie promocji, przedstawionej przez Panią Dyrektor CMRGIIE Izabelę Herbę. W dalszej części podjęto również szereg uchwał m.in. w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Gminie Trzebiatów, a także w sprawie przystąpienia Powiatu Gryfickiego do projektu „Aktywni w przyszłość". Na tym obrady zakończono.

 
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA