przejdź do treści
UE
z dnia 30.08.2016 roku

XXI Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 30.08 br. w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyła się XXI sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski, po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniej sesji, dokonał otwarcia posiedzenia.

 

 

Pierwszym podjętym przez radnych tematem było przygotowanie placówek oświatowych do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Ponadto w trakcie sesji podjęto szereg uchwał, m.in. w sprawie zmiany uchwały nr XIV/93/15 Rady Powiatu Gryfickiego oraz zmian w budżecie powiatu na 2016 rok. Podjęto także uchwałę dotyczącą założeń polityki budżetowej oraz wskazówek do opracowania projektu budżetu na rok 2017, a także uchwałę w sprawie współdziałania między jednostkami samorządu terytorialnego przy realizacji zadania publicznego i wydzielania na ten cel odpowiedniego majątku. Na tym obrady zakończono.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA