przejdź do treści
UE
z dnia 22.04.2016 roku

XVIII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 22 kwietnia br. w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyła się XVIII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski, po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniej sesji, dokonał otwarcia posiedzenia.


Na początku przedstawiono sprawozdania wśród których znalazły się sprawozdanie Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Gryficach za rok 2015, sprawozdanie z realizacji strategii rozwiązywania problemów społecznych w powiecie gryfickim na lata 2008-2015, a także sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryficach w 2015 r.


W kolejnych punktach podjęto również szereg uchwał m.in. w sprawie uchwalenia powiatowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych czy w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla Powiatu Gryfickiego. Pozostałe wprowadzone uchwały dotyczyły wprowadzenia regulaminów korzystania z przystani kajakowych w miejscowościach Trzebiatów i Płoty. Na tym obrady zakończono.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA