przejdź do treści
UE
z dnia 23.03.2016 roku

XVII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 23 marca br. w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyła się XVII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski, po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniej sesji, dokonał otwarcia posiedzenia.

 

Jednym z głównych punktów obrad była prezentacja dotycząca działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach, przedstawiona przez komendanta jednostki, bryg. mgr inż. Dariusza Sobczyka. W trakcie sesji podjęto również szereg uchwał m.in. w sprawie wprowadzenia ograniczeń i zakazu używania jednostek pływających napędzanych silnikami spalinowymi na rzece Redze w miejscowości Mrzeżyno (gmina Trzebiatów) czy w sprawie powołania członka Komisji Edukacji, Kultury, Polityki Społecznej i Zdrowia.

 

Na zakończenie obrad Starosta Gryficki Kazimierz Sać oraz Przewodniczący Rady Powiatu Marek Gołuchowski złożyli wszystkim życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA