przejdź do treści
UE
z dnia 21.12.2015 roku

XIII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 21 grudnia br. w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyła się XIII sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji.

 

Po otwarciu posiedzenia przez Przewodniczącego Rady Powiatu - Pana Marka Gołuchowskiego, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniego posiedzenia, Radni przeszli do kolejnych punktów obrad.

 

Pierwszym podjętym przez radnych tematem był stan służby zdrowia ludności na terenie powiatu gryfickiego za 2015 r.

 

Prezentację oraz sprawozdanie dotyczące działalności służby zdrowia przedstawił Pan Rajmund Rajewski - zastępca dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach.

 

W trakcie sesji podjęto szereg uchwał, m.in. w sprawie zmiany uchwały nr III/25/14 Rady Powiatu Gryfickiego oraz zmian w budżecie powiatu na 2015 rok.

 

Podjęto również uchwałę w sprawie wprowadzenia ograniczeń i zakazu używania jednostek pływających napędzanych silnikami spalinowymi na rzece Redze w miejscowości Mrzeżyno, gmina Trzebiatów.

 

 

 
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA