przejdź do treści
UE
z dnia 14.10.2015 roku

XI Sesja Rady Powiatu

Dnia 13 października br. na Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji.

 

Po otwarciu posiedzenia przez Przewodniczącego Rady Powiatu - Pana Marka Gołuchowskiego, stwierdzeniu quorum, przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniego posiedzenia, Radni przeszli do kolejnych punktów obrad.

 

Jako że z powodu zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej sesja miała szczególny charakter, jednym z jej głównych punktów było uhonorowanie Gryfickim Złotym Gryfem dyrektorów i nauczycieli szkół, którzy najbardziej zasłużyli się swoją działalnością i zaangażowaniem w pracę oświatową. Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać w asyście Posła na Sejm RP Konstantego Tomasza Oświęcimskiego odznaczył Jolantę Folwarską – dyrektorkę LO im. B. Chrobrego w Gryficach, Stanisława Stolza – dyrektora ZSP im. Cz. Miłosza w Gryficach, Krystynę Gródecką – nauczycielkę w ZSP im. Cz. Miłosza w Gryficach, Dorotę Piasecką-Jaroszewicz – nauczycielkę w LO im. B. Chrobrego w Gryficach oraz Ryszarda Wrońskiego – nauczyciela w ZSP im Z. Herberta w Trzebiatowie. Wszystko odbyło się przy udziale młodzieży z wyżej wymienionych szkół, która przy okazji miała okazję zobaczyć jak wygląda przebieg Sesji Rady Powiatu, a także praca Radnych.

 

 

Podczas dalszej części sesji, dyrektorzy placówek podlegających Powiatowi Gryfickiemu, przedstawili krótkie prezentacje i sprawozdania dotyczące swojej działalności. Ponadto podjęto szereg ustaw dotyczących budżetu na rok 2015/2016.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA