przejdź do treści
UE
z dnia 29.04.2015 roku

VI sesja Rady Powiatu

W dniu 29 kwietnia br., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyła się VI sesja Rady Powiatu Gryfickiego V kadencji. Przewodniczący Rady Powiatu Pan Marek Gołuchowski po przywitaniu zebranych gości , stwierdzeniu quorum, otworzył posiedzenie przechodząc tym samym do dalszych punków porządku obrad.

 

Po sprawach regulaminowych, w tym przyjęciu protokołu z ostatniego posiedzenia, przedstawiono sprawozdanie z Zarządu Powiatu między sesjami.

 

Głównym punktem obrad była prezentacja o charakterze sprawozdania Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Gryficach za 2014 rok. Radni podjęli dwie uchwały, pierwsza dotyczyła zmiany uchwały nr III/24/14 Rady Powiatu Gryfickiego oraz zmian w budżecie Powiatu na rok 2015. Druga natomiast odnosiła się do zmiany uchwały nr III/25/14 Rady Powiatu Gryfickiego w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfickiego na lata 2015-2030. Ponadto Radni debatowali na temat stanu dróg oraz chodników w Powiecie Gryficki.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA