przejdź do treści
UE
z dnia 31.03.2015 roku

V sesja Rady Powiatu

Dnia 31 marca 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Karnicach odbyła się V sesja Rady Powiatu. Wśród licznie zaproszonych gości znalazł się Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski.


Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady Powiatu Marek Gołuchowski. Po sprawach regulaminowych, w tym przyjęciu protokołu z ostatniego posiedzenia przyszła kolej na złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych. Rotę ślubowania odczytał Wiceprzewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej- Ryszard Niemczuk. W związku z wcześniejszą rezygnacją z funkcji radnego przez Panów Zbigniewa Chabowskiego oraz Waldemara Wawrzyniaka w skład Rady Powiatu postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie wstąpili Pan Sławomir Sidor oraz Pan Wojciech Pietrzak. W trakcie obrad Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej – bryg. Mgr inż. Dariusz Sobczyk zdał sprawozdanie z działalności w 2014r. Radni ustalili m.in.: uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla Powiatu Gryfickiego, zmianę w budżecie Powiatu na rok 2015 oraz uchwałę w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego. Na zakończenie obrad Starosta Gryficki Kazimierz Sać oraz Przewodniczący Rady Powiatu Marek Gołuchowski złożyli życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA