przejdź do treści
UE
dnia 08.08.2019 roku

Piknik "Lato z Baltic Pipe" na Kąpielisku Miejskim "Stawek"

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na piknik edukacyjny, który odbędzie się 22 sierpnia 2019 r. od godziny 12.00 do 16.00 w Gryfice na kąpielisku miejskim "Stawek".

Akcja Lato z Baltic Pipe to gwarancja niezapomnianej przygody ! Organizatorem Piknik Lato z Baltic Pipe jest Operator Gazociągów Przesyłowych Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Czekają na Was ciekawe gry, mnóstwo zabawy i niecodzienne doświadczenia naukowe.

Dowiecie się, czym jest gaz ziemny, jak się go wydobywa, skąd się bierze się w naszych domach oraz co się kryje pod nazwą Baltic Pipe i dlaczego jest to ważne dla naszego kraju.

Będzie konkurs wiedzy o gazie ziemnym, a do wygrania fantastyczne nagrody. Na każdego czekają też drobne upominki i słodkości.

Akcja Lato z Baltic Pipe daje dzieciom możliwość twórczego spędzenia czasu, uczy, bawi, a jednocześnie aktywnie gospodaruje wakacyjny czas wolny. Przygotowane zajęcia to bogata i różnorodna oferta dostosowana do możliwości uczestników, a wiedza teoretyczna będzie przekazywana w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny dla każdego uczestnika.

Czekamy na Was od 12:00 do 16:00.

Zapraszamy wstęp wolny!!

Nie pozwól, by ominęło Cię takie wydarzenie!
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA