przejdź do treści
UE
dnia 30.05.2019 roku

Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 UTW w Płotach

W środę 29 maja w Domu Kultury w Płotach odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku akademickiego 2018/2019 z udziałem przedstawicieli władz samorządowych i zaproszonych gości. Uroczystość została rozpoczęta przemówieniem, w których Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Pan Waldemar Wawrzyniak wraz z innymi gośćmi serdecznie pogratulował studentom ukończenia roku akademickiego. W trakcie akademii studenci odebrali certyfikaty potwierdzające zakończenie kolejnego etapu edukacji, które wręczyli Burmistrz Gminy Płoty Pan Radosław Mackiewicz oraz Wiceburmistrz Gminy Płoty Pani Edyta Podgórska. 

W części artystycznej odbył się debiut Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w którym grupa zaprezentowała swój występ. Ich śpiew wywarł na wszystkich wielkie wrażenie, a potwierdzeniem tego były nieustające oklaski i prośby o bis. 
Po części oficjalnej uczestnicy spotkali się przy słodkich wypiekach oraz filiżance kawy.  powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA