przejdź do treści
UE
dnia 29.01.2019 roku

Odprawa roczna Komendy Powiatowej Policji w Gryficach

Dnia 29 stycznia br., odbyła się roczna odprawa służbowa funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach mająca na celu podsumowanie pracy oraz działań w minionym roku. W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, I Zastępca Komendanta KWP w Szczecinie Jarosław Pasterski, a także przedstawiciele władz samorządowych i służb mundurowych.

 

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Gryficach insp. mgr Krzysztof Boguszewicz, który po przywitaniu wszystkich zgromadzonych, dokonał oceny efektywność działań Policji w 2017 roku oraz przedstawił priorytetowe przedsięwzięcia, jakie będą realizowane w najbliższym czasie. Następnie zaprezentowano wyniki działań wydziału kryminalnego oraz prewencji i ruchu drogowego. Wspomniano również o programach realizowanych przez Policję takich jak m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń. W tym celu funkcjonariusze angażują się również w szereg innych działań i inicjatyw - organizowane są spotkania z dziećmi, młodzieżą czy seniorami.
 
Na zakończenie Wicestarosta Powiatu Waldemar Wawrzyniak w swoim przemówieniu podziękował policjantkom i policjantom za ich pracę, szczególnie w naszym terenie, który przez wzgląd na nadmorskie położenie i turystyczny charakter jest o wiele bardziej wymagający oraz wyraził zadowolenie z działań ocieplających wizerunek Policji w społeczeństwie. Ponadto życzył wszystkim pełniącym służbę wytrwałości i dalszych sukcesów.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA