przejdź do treści
UE
dnia 16.01.2019 roku

Umowa z MON podpisana

 

W grudniu 2018r. podpisana została umowa o udzielenie dotacji celowej pomiędzy Ministrem Obrony Narodowej reprezentowanym przez Dyrektora Biura do Spraw Proobronnych, a Powiatem Gryfickim będącym organem prowadzącym dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta  w Trzebiatowie.

 

Udzielona dotacja ma na celu dofinansowanie zadań bieżących, w związku z udziałem szkoły w realizacji „Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”.

 

Kwota całkowitej dotacji wynosi 70 875,00 zł z czego 80% tzw. dotacji celowej MON, przeznaczono w 2018r. na zakup „Pakietu wyposażenia dla klas mundurowych w 2018r. dla szkoły” oraz „Indywidualnego pakietu wyposażenia ucznia klasy mundurowej”. Pozostała kwota dotacji zostanie wykorzystana w 2019r. zgodnie z warunkami umowy po ustaleniach wewnętrznych Beneficjenta, czyli uczniów i nauczycieli biorących udział w Programie oraz organu prowadzącego szkołę - Powiatu Gryfickiego.

 

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA