przejdź do treści
UE
dnia 04.12.2018 roku

Ogłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert

OGŁOSZENIE

wyniku konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 roku.

 

Zarząd Powiatu Gryfickiego

po zapoznaniu się z protokołem prac komisji konkursowej powołanej uchwałą Nr 646/221/18 z 21 listopada 2018 r. Zarząd Powiatu informuje, że w konkursie na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Gryfickiego przez organizacje pozarządowe wybrano ofertę:

 

Stowarzyszenia Wsparcia Obywatelskiego ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków

 

Na realizację zadania publicznego planuje się przeznaczyć dotację w wysokości 64 020,00 zł (sześćdziesiąt cztery tysiące dwadzieścia złotych 00/100) rocznie.

 

Realizacja zadania publicznego będzie przebiegać przez 5 dni w tygodniu (dni robocze), w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek w Gryficach, w każdą środę w Trzebiatowie, w każdy piątek w Brojcach godzinach od 8.00 do 12.00  przez 4 godziny dziennie

 

Szczegółowe warunki realizacji zadania określi umowa na wykonanie zadania publicznego.

  

Starosta Powiatu

Ryszard Chmielowicz

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA