przejdź do treści
UE
dnia 06.06.2018 roku

Dzień Dziecka i 5-lecie Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena

Pierwszy czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Tak wyjątkowe święto z pewnością zasługuje na wyjątkową oprawę, o którą zadbali organizatorzy przygotowując pełną niespodzianek imprezę łączącą obchody Dnia Dziecka z 5-leciem powstania Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena. Wśród atrakcji, które nie sposób zliczyć, znalazły się pokazy taneczne w wykonaniu grupy Top Toys, dmuchane zamki, przejażdżki konno, a także pokazy aikido, podczas których młodzi adepci tego sportu pokazali jak walczy się w tym popularnym stylu.


Jednym z dwóch najważniejszych punktów programu był przeogromny tort z okazji 5-lecia Hali, którym częstował wszystkich Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać w asyście Sekretarza Powiatu Gryfickiego Stanisława Hołubczaka oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach Beaty Smoleńskiej. Po słodkościach nadszedł czas na główną niespodziankę tego dnia, czyli uroczyste otwarcie placu zabaw przy Hali Widowiskowo Sportowej Gryf Arena. Kolorowy obiekt, dostępny dla wszystkich mieszkańców, pozwoli dzieciom miło spędzić czas i z pewnością stanie się ulubionym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Przez cały czas trwania imprezy organizowane były liczne konkursy dla najmłodszych, w których nie było przegranych. Wspaniała słoneczna pogoda, radosna atmosfera, tłumy mieszkańców oraz co najważniejsze - uśmiechy na ustach dzieci świadczą o tym, że impreza była udana.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA