przejdź do treści
UE
dnia 18.04.2018 roku

Podpisanie umowy dotyczącej przebudowy drogi w okolicach Lewic

Dnia 18 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach podpisano umowę dotyczącą przebudowy drogi powiatowej w obrębie miejscowości Lewice w Gminie Trzebiatów.

 

W podpisaniu umowy uczestniczyli Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, Wicestarosta Ireneusz Wojciechowicz oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa. Celem inwestycji jest zapewnienie sprawnego dostępu do gruntów rolnych, poprawa bezpieczeństwa użytkowników drogi oraz rozwój gospodarstw położonych na tych atrakcyjnych przyrodniczo i turystycznie terenach.

 

Planowana przebudowa poprawi warunki dojazdu sprzętu rolniczego do gruntów rolnych oraz dzieci do szkół i mieszkańców do miejsc pracy. W ramach inwestycji wykonana zostanie przebudowa drogi o długości 1,23 km, ponadto wzdłuż drogi odtworzone zostaną rowy odwadniające oraz pobocza gruntowe. Wśród prac przewidywane jest także wykonanie 15 zjazdów na pola oraz do posesji.


Koszt realizacji zadania to 1.558.634,91 zł.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA