przejdź do treści
UE
dnia 26.09.2017 roku

Stypendia Starosty Gryfickiego

„A nauka bywa ciekawsza od bajek,
Trzeba tylko słuchać i uważnie patrzeć.
Gdy wiedzy przybywa, to życie się staje
O ileż piękniejsze, ciekawsze, bogatsze".

 

Tymi słowami w dniu dzisiejszym tj, 26.09.2017 na Hali Widowiskowo_Sportowej Gryf Arena rozpoczęła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia.

 

Starosta Gryficki co roku przyznaje nagrody dla najzdolniejszych i najlepszych uczniów ze szkół z Powiatu Gryfickiego. Tradycyjnie już stypendia zostały przyznane w pięciu kategoriach: najlepszy maturzysta, najlepszy uczeń każdej ze szkół prowadzonych przez powiat, stypendia Starosty Gryfickiego, nagrody dla laureatów konkursów, zawodów i olimpiad sportowych oraz grupowe nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie naukowej, sportowej lub innej.

 

Stypendia Starosty otrzymują uczniowie liceów ogólnokształcących, techników zawodowych, uczniowie zasadniczych szkół zawodowych, którzy na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 uzyskali średnią ocen co najmniej 4,9 i wzorową ocenę z zachowania.

Uroczystość rozdania stypendiów uświetniły występy młodzieży szkół średnich Powiatu Gryfickiego.

 

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA