przejdź do treści
UE
dnia 19.06.2017 roku

Siatkarze i siatkarki z Gimnazjów walczyli o puchar Dyrektora LOMS w Gryficach

W czwartek i piątek, 8 i 9 czerwca w hali Gryf Arena po raz trzeci rozpoczął się cykl Turniejów „O Puchar Dyrektora LO Mistrzostwa Sportowego w Gryficach” dla gimnazjalistów.

 

W bieżącym roku cykl obejmuje turnieje w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt oraz w piłce nożnej chłopców. O cenne nagrody, które ufundowała Rada Rodziców ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach, w kategorii chłopców walczyli sportowcy z Gimnazjów: w Trzebiatowie, Brojcach oraz Gimnazjum Nr 1 i Nr 2 w Gryficach. W kategorii dziewcząt do rywalizacji stawiły się drużyny z: Gimnazjum Nr 1 i 2 w Gryficach, Gimnazjum w Świerznie, Gimnazjum w Rymaniu oraz z Gimnazjum w Trzebiatowie. W obu kategoriach zawody były bardzo wyrównane i zacięte. Każdy punkt zdobyty i stracony wpływał na zajęte miejsca. Zarówno w fazie eliminacyjnej jak i finałowej pojedynki cechowała duża determinacja, wola zwycięstwa i wysoki poziom. O zwycięstwach często decydował tiebreak. W turnieju uczestniczyło 7 drużyn męskich i tyle samo żeńskich.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców:

1.      Gimnazjum Trzebiatów I

2.      Gimnazjum Brojce I

3.      Gimnazjum Nr 2 Gryfice

4.      Gimnazjum Trzebiatów II

 

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:

1.       Gimnazjum Nr 2 Gryfice I

2.       Gimnazjum Nr 1 Gryfice I

3.       Gimnazjum Nr 2 Gryfice II

4.       Gimnazjum Nr 1 Gryfice II

 

 

Gratulujemy zwycięzcom, i zapraszamy wszystkich za rok na IV Turniej o puchar Dyrektora LOMS w Gryficach. 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA