przejdź do treści
UE
dnia 27.04.2017 roku

Konferencja podsumowująca projekt "Wiem, dlatego działam - program profilaktyki chorób układu krążenia w Powiecie Gryfic

Budzący emocje i ważny społecznie temat, jakim jest walka z chorobami układu krążenia, oraz płynące z całego powiatu pozytywne opinie na temat efektów realizacji norwesko-polskiego projektu „-Wiem, dlatego działam - program profilaktyki chorób układu krążenia w Powiecie Gryfickim" sprawiły, że sala, w której odbywała się uroczysta konferencja kończąca ten projekt, wypełniła się po brzegi. Wśród uczestników konferencji, która odbyła się 27.04.2017 w Kapitolu znalazł się m.in Wicestarosta Powiatu Gryfickiego - Ireneusz Wojciechowicz oraz specjaliści z dziedzin medycyny, funduszy europejskich i fitnesu m.in. lek. med. Stanisław Wysoczański oraz Szymon Ruta. Podsumowali projekt, opowiedzieli o przeprowadzonych w ramach projektu akcjach m.in. namiotach mobilnych czy warsztatach promujących zdrowy styl życia.


Mimo, że projekt się skończył mamy nadzieję, że zachęcił i zmobilizował wielu ludzi do zdrowego i aktywnego trybu życia, co przyniesie już w nieodległej przyszłości niewymierne korzyści.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA