przejdź do treści
UE
dnia 16.12.2016 roku

Wigilia dla mieszkańców Gminy Gryfice

16 grudnia odbyła się Wigilia dla mieszkańców Gminy Gryfice. Atmosfera była typowo świąteczna, a serca zebranych gości, choć ten piątkowy wieczór był mroźny, gorące i uśmiechnięte.

 

Starosta Powiatu Gryfickiego, Burmistrz Gminy Gryfice oraz Ks. Proboszcz parafii PW. WNP przywitali mieszkańców w duchu bożonarodzeniowym. Następnie przyjęli Betlejemskie Światełko od harcerzy i zapalili wspólnie lampki na choince. W tle słychać było popularne świąteczne kolędy, a dla mocno zmarzniętych gości, przygotowany został ciepły posiłek. Ponadto na Placu Zwycięstwa pojawiła się żywa szopka, która wzbudzała ogromne zainteresowanie mieszkańców, nie tylko tych najmłodszych. A tradycyjnie zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy, umożliwiał uczestnikom spotkania wigilijnego zakup oryginalnych prezentów świątecznych dla najbliższych, przysmaków na wigilijny stół i nie tylko.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA